24.02.2026 14:30:00 ტარიელ ბალაბანიშვილი ნოდარი დოღონაძე, შპს პარკინგსერვისი
24.02.2026 15:00:00 სალომე ჯაბიძე კონსტანტინე ზარნაძე, შსს საქართველოს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტი
24.02.2026 16:00:00 სალომე ჯაბიძე იოსებ ტურძილაძე, შსს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის იმერეთის მთავარი სამმართველო
24.02.2026 16:30:00 სალომე ჯაბიძე ზურაბ ბელთაძე, თენგიზ ბელთაძე, საქართველოს შსს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის იმერეთის მთავარი სამმართველო
24.02.2026 17:00:00 სალომე ჯაბიძე ა(ა)იპ იურისტთა ასოციაცია, როზა მეტრეველი, შსს საქართველოს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის იმერეთის მთავარი სამმართველო
25.02.2026 10:20:00 მაია ყუშიტაშვილი სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ზ.გ.
25.02.2026 10:40:00 მაია ყუშიტაშვილი სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ნიუ მეტალი
25.02.2026 10:50:00 მაია ყუშიტაშვილი შემოსავლების დსამსახური, შპს "პანდა"
25.02.2026 11:00:00 მაია ყუშიტაშვილი ბელა ბერაძე, მაგული რობაქიძე, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოს იმერეთის რეგიონული სამსახური, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო
25.02.2026 12:00:00 მაია ყუშიტაშვილი ნინო ყუბანეიშვილი, პაატა ქობულაძე, ქუთაისის მუნიციპალიტეტის მერიის პირველადი სტრუქტურული ერთეული სივრცის დაგეგმარების, ძეგლთა დაცვისა დ
25.02.2026 12:00:00 ტარიელ ბალაბანიშვილი მირზა ასათიანი, შსს საპატრულო პოლიციის დეპარატამენტის იმერეთის მთავარი სამმართველო
25.02.2026 12:00:00 ჯემალ გელოვანი ბესიკი სოფრომაძე, თამთა დოლაბერიძე, ქუთაისის საქალაქო სამმართველოს პოლიციის პირველი განყოფილება
25.02.2026 13:00:00 მაია ყუშიტაშვილი ლელა კინწურაშვილი, ნელი ბენიძე, სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო, სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტოს იმერეთის სამოქალაქო რეესტრის სამსახური
25.02.2026 15:00:00 მაია ყუშიტაშვილი მარიამ ბუხულეიშვილი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტროსთან არსებული დავების განხილვის საბჭო, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შორენა ძინძიბაძე
25.02.2026 16:00:00 მაია ყუშიტაშვილი ირაკლი კოხრეიძე, შსს საპატრულო პოლიციის გურიის მთავარი სამმართველო
25.02.2026 17:00:00 მაია ყუშიტაშვილი გიორგი ობოლაძე, ნინო ქარსელაძე, საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტრო, სსიპ ბაზარზე ზედამხედველობის სააგენტო
26.02.2026 10:15:00 სალომე ჯაბიძე საბა ხურციძე, სამხედრო გაწვევისა და რეკრუტირების აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლიკის წარმომადგენლობა სამხედრო აღრიცხ