| 25.02.2026 10:20:00 | მაია ყუშიტაშვილი | სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ზ.გ. |
| 25.02.2026 10:40:00 | მაია ყუშიტაშვილი | სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ნიუ მეტალი |
| 25.02.2026 10:50:00 | მაია ყუშიტაშვილი | შემოსავლების დსამსახური, შპს "პანდა" |
| 25.02.2026 11:00:00 | მაია ყუშიტაშვილი | ბელა ბერაძე, მაგული რობაქიძე, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოს იმერეთის რეგიონული სამსახური, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო |
| 25.02.2026 12:00:00 | მაია ყუშიტაშვილი | ნინო ყუბანეიშვილი, პაატა ქობულაძე, ქუთაისის მუნიციპალიტეტის მერიის პირველადი სტრუქტურული ერთეული სივრცის დაგეგმარების, ძეგლთა დაცვისა დ |
| 25.02.2026 12:00:00 | ტარიელ ბალაბანიშვილი | მირზა ასათიანი, შსს საპატრულო პოლიციის დეპარატამენტის იმერეთის მთავარი სამმართველო |
| 25.02.2026 12:00:00 | ჯემალ გელოვანი | ბესიკი სოფრომაძე, თამთა დოლაბერიძე, ქუთაისის საქალაქო სამმართველოს პოლიციის პირველი განყოფილება |
| 25.02.2026 13:00:00 | მაია ყუშიტაშვილი | ლელა კინწურაშვილი, ნელი ბენიძე, სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო, სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტოს იმერეთის სამოქალაქო რეესტრის სამსახური |
| 25.02.2026 15:00:00 | მაია ყუშიტაშვილი | მარიამ ბუხულეიშვილი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტროსთან არსებული დავების განხილვის საბჭო, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შორენა ძინძიბაძე |
| 25.02.2026 16:00:00 | მაია ყუშიტაშვილი | ირაკლი კოხრეიძე, შსს საპატრულო პოლიციის გურიის მთავარი სამმართველო |
| 25.02.2026 17:00:00 | მაია ყუშიტაშვილი | გიორგი ობოლაძე, ნინო ქარსელაძე, საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტრო, სსიპ ბაზარზე ზედამხედველობის სააგენტო |
| 26.02.2026 10:15:00 | სალომე ჯაბიძე | საბა ხურციძე, სამხედრო გაწვევისა და რეკრუტირების აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლიკის წარმომადგენლობა სამხედრო აღრიცხ |
| 26.02.2026 10:30:00 | სალომე ჯაბიძე | ი/მ ქეთევან ვაწაძე, შემოსავლების სამსახურის საგადასახადო მონიტორინგის სამსახური |
| 26.02.2026 11:00:00 | სალომე ჯაბიძე | ა(ა)იპ ქუთაისის მუნიციპალური ინსპექცია, ლელა ბანძელაძე |
| 26.02.2026 11:00:00 | მაია ყუშიტაშვილი | დათო გველესიანი, საქართველოს შსს საპატრულო პოლიციის დეპარატამენტის იმერეთის მთავარი სამმართველო |
| 26.02.2026 11:00:00 | მაია ყუშიტაშვილი | მამუკა გუმბერიძე, საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის იმერეთის მთავარი სამმართველო |
| 26.02.2026 12:00:00 | ტარიელ ბალაბანიშვილი | ქუთაისის საქალაქო სამმართველოს პოლიციის მეშვიდე განყოფილება, შპს მეტალი 2023 |
| 26.02.2026 13:00:00 | ტარიელ ბალაბანიშვილი | ზვიადი ნიშნიანიძე, საქართველოს ფინანსთა სამინისტროსთან არსებული დავების განხილვის საბჭო, სსიპ შემოსავლების სამსახურის დავების განხილვის საბჭო, სსიპ შემოსავლების სამსახურის ქუთაისის სერვისცენტრის აუდიტის დეპარტამენტი |
| 26.02.2026 14:00:00 | მაია ყუშიტაშვილი | სსიპ შემოსავლების სამსახური, ლევან ზაქრაძე, ლევან მამუკელაშვილი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტროსთან არსებული დავების განხილვის საბჭო |
| 26.02.2026 14:30:00 | ტარიელ ბალაბანიშვილი | ა(ა)იპ ქუთაისის მუნიციპალური ინსპექცია, გიორგი მიხაილოვი, ინგა კუპრავა, კობა სოხაძე |
| 26.02.2026 15:00:00 | სალომე ჯაბიძე | ბადრი გორგილაძე, საქართველოს ფინანსთა სამინისტროსთან არსებული დავების განხილვის საბჭო, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ასია გლობალ ლოჯისტიკი |
| 26.02.2026 15:00:00 | მაია ყუშიტაშვილი | გოჩა ჭუმპაშვილი, დავით ბზიკაძე, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო |
| 26.02.2026 16:00:00 | მაია ყუშიტაშვილი | საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო , შემოსავლების სამსახური, შოთა გენგაშვილი, შპს მანგოფტუტ |
| 26.02.2026 17:00:00 | მაია ყუშიტაშვილი | ი/მ ბორის კიკაძე, ირაკლი შენგელია, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო |
| 26.02.2026 17:00:00 | სალომე ჯაბიძე | ლუკა კუხალაშვილი, სსიპ სამხედრო გაწვევისა და რეკრუტირების იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმის და ქვემო სვანეთის რეგიონული ცენტრი |
| 26.02.2026 17:10:00 | სალომე ჯაბიძე | ვლადიმერ გურალია, სსიპ სამხედრო გაწვევისა და რეკრუტირების იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმის და ქვემო სვანეთის რეგიონული ცენტრი |